Print

 

Átalakult a Funzine

2012-01-20 15:00:00

A Budapest Funzine magazin megújult arculattal és tartalommal várja az olvasókat.

A megnövekedett piaci igények hívták életre a Funzine magazin külső és belső átalakulását, a megújult magazinnal január 19-én találkozhatnak először az olvasók.

A 2006-ban indult magazin tavaly ősz óta tartalmilag többet nyújt, mint egy turistáknak szóló helyszín- és programajánló újság. Nagyobb hangsúlyt fektet a hazánkban élő külföldiek, valamint az angolul tájékozódni kívánó magyarok elérésére azáltal, hogy fókuszában  a magyar kultúra közvetítése áll.

Az újság arculatában magazinosabb, letisztultabb, ezzel olvasóbarátabb lett, míg tartalmi szempontból tematikus lapszámokat, új és izgalmas rovatstruktúrát, több interjút és személyesebb hangvételű ajánlókat kínál.

A kiadvány és a funzine.hu összekapcsolódása is erősebb lett, a honlap arculata ugyancsak követi a magazint, még bővebb tartalommal kiegészülve. A Funzine megújította gyors és praktikus helyszín- és programkeresőként működő mobilapplikációját, és ezzel együtt bevezette mobilra optimalizált webes megjelenését.